ضدعفونی مدارس منتخب منطقه 6 تهران توسط شهرداری ، تمهیدات ویژه برای معابر منتهی به مراکز آموزشی

به گزارش تحصیل کانادا، شهردار منطقه 6 تهران از ضدعفونی مدارس منتخب ویژه کلاس اولی ها که شامل کلاس ها، راهروها، حیاط، سرویس های بهداشتی و ... می گردد، همزمان با شروع سال تحصیلی اطلاع داد.

ضدعفونی مدارس منتخب منطقه 6 تهران توسط شهرداری ، تمهیدات ویژه برای معابر منتهی به مراکز آموزشی

به گزارش تحصیل کانادا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران از تمهیدات ویژه شهرداری تهران در طرح استقبال از مهر 99 به مناسبت بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید اطلاع داد و گفت: با توجه به تقارن شیوع ویروس کرونا و بازگشایی مدارس، ضدعفونی مدارس منتخب ویژه کلاس اولی ها که شامل کلاس ها، راهروها، حیاط، سرویس های بهداشتی و ... می گردد، انجام شد تا با شروع سال تحصیلی کادر مدارس، دانش آموزان و والدین اطمینان خاطر داشته باشند.

شهردار منطقه 6 تهران در ادامه به رسیدگی ویژه به امور نگهداشت شهر با اولویت پیرامون مراکز آموزشی با موضوع آسیب شناسی و برطرف نواقص اشاره نمود و گفت: پیرایش شهر و حذف زواید فیزیکی و بصری نما، شستشو و پاکسازی نماها و زیباسازی جداره های شهری، رسیدگی به شرایط مبلمان شهری، المان ها و احجام شهری و حذف زواید فیزیکی، آسیب شناسی و برطرف نواقص پل های عابر پیاده معمولی و مکانیزه، برطرف نواقص سرویس های بهداشتی شهری و پارکی، هرس شاخه های سرگیر و خشکه زنی درختان معابر، بازپیرایی، ترمیم، بازسازی و برطرف نواقص فضای سبز (معابر، لچکی، رفیوژ، رمپ و لوپ) با اولویت معابر منتهی به مراکز آموزشی انجام شده است.

فرهادی به اهداف و رویکردهای طرح استقبال از مهر اشاره نمود و گفت: ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان و بویژه دانش آموزان در راستای شعار تهران شهری برای همه، زیباسازی مراکز آموزشی و جلوه بخشیدن به نمای آن ها، ایمن سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی و بازپیرایی فضای سبز، ارائه برنامه های آموزشی بصورت مجازی با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و ترویجی با رویکرد مشارکت پذیری در مباحث مهم نگهداشت شهر، افزایش سطح همکاری و تعاملات میان بخشی دستگاه های مختلف مرتبط با مدیریت شهری در زمینه مسائل آموزشی و مراکز تحصیلی و آموزشی از جمله اهداف این طرح است.

وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با پلیس راهور انجام شده است تا ترافیک روزهای نخست مهر ماه کنترل گردد، گفت: خط کشی معابر نزدیک به مدارس نیز ترمیم شده است تا تردد دانش آموزان با ایمنی کامل صورت گیرد.

شهردار منطقه 6 تهران همچنین به علائم ترافیکی نصب شده در نزدیکی مدارس اشاره نمود و گفت: امیدوارم شروع سال تحصیلی با نظم و هماهنگی کامل صورت گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ضدعفونی مدارس منتخب منطقه 6 تهران توسط شهرداری ، تمهیدات ویژه برای معابر منتهی به مراکز آموزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی مدارس منتخب منطقه 6 تهران توسط شهرداری ، تمهیدات ویژه برای معابر منتهی به مراکز آموزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید